• 10 Жовтня, 2019
  • 19:00-20:00

Модератори:

Три актуальні, але різні реальності сучасної України, існують обабіч одна одної, паралельно в просторі, але не завжди в одному часі.
Що спільного в людей, які творять ці реальності? Що їх об’єднує?

Jerzy Jura Onuch зумів поєднати сюжетно різні, проте візуально та концептуально схожі серії документальних знімків, які були створені з різницею майже в 20 років двома видатними фотографами України та Британії.

Viktor Marushchenko показав героїв донбаських реалій, приклади людей, які, незалежно від обставин, шукають та по-своєму творять красу.

Mark Neville дослідив нинішнє життя в двох регіонах України, близьких до східного фронту російсько-української війни. Усі герої його фотографій також у свій спосіб прагнуть досягнути радості та краси.

Sasha Kurmaz вдало доповнив ідею виставки живими та яскравими графіті – своєрідними «кордонами» між різними реальностями однієї країни.

Вперше проект було представлено у Мистецькому арсеналі у травні-червні 2019. Сьогодні запрошуємо відвідати його у Львові.

Організатори проекту: Конгрес Культури, Мистецький арсенал, Центр східноєвропейських і міжнародних досліджень (ZOiS – Zentrum für Osteuropa- und internationale Studien, Берлін) та LEM Station.

Локація: Lem Station. Проект у соцмережах тут.

Організатори конгресу