• 13 Жовтня, 2019
  • 18:30

Модератори:

Британський фотохудожник Марк Невілл — автор кількох резонансних документальних фотопроектів у США і Британії. Він спеціалізується на соціальній документальній фотографії і працює на перетині мистецтва і документалістики.

2011 року Марк Невілл провів три місяці в горнилі війни в Афганістані, знімаючи фото та відео про життя солдатів і місцевих жителів у провінції Гільменд. А його знакову серію фото “Ось він, Лондон” (Here is London) про економічну й соціальну прірву між мешканцями британської столиці висунули на Пулітцерівську премію.
Серію знімків “Переміщені Українці” (2018) створив на замовлення Центру східноєвропейських і міжнародних досліджень (ZOiS – Zentrum für Osteuropa- und internationale Studien, Берлін), а колоритну серію “Відпочинок в Одесі” (2017) на замовлення New York Times (дві останні серії представлені на Виставка “Обабіч”).

Після останнього відрядження до лінії фронту на сході України, Марк Невілл завітає до Львова і в рамках Конгресу Культури та виставки “Обабіч” поспілкується на тему “Мистецтво документальної фотографії: посилання з реальності”.

Реєструйтесь, кількість мість обмежена! Подія у соцмережах тут. Локація: Lem Station.

Організатори проекту: Конгрес Культури, Мистецький арсенал, Центр східноєвропейських і міжнародних досліджень (ZOiS – Zentrum für Osteuropa- und internationale Studien, Берлін) та LEM Station.

Організатори конгресу